Ulf Gripenholm litografi
2011-11-19
110575
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Kvinnostudie, signerad Ulf Gripenholm, litografi 91/150, 45x38 cm