Inger Forsbohl oljemålning
2011-11-18
110573
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORSBOHL, Inger (född 1933): Komposition, signerad och daterad Forsbohl -01, olja på duk, 35x43 cm