Oljemålning 1800-tal
2011-11-19
110563
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, Inskölandskap med läsande kvinna, otydligt signerad, olja på duk, 29x49 cm