Carl Larsson litografi
2011-11-18
110517
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): "Mammas och småflickornas rum", litografi, numrerad i trycket 675/790, 35x51,5 cm, utgiven av Nationalmuseum