Bengt Fransson oljemålning
2011-11-18
110508
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x40 cm