Bengt Fransson oljemålning
2011-11-17
110431
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Flanörer i stan, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm