James Craig Nicoll olja
2011-11-18
110410
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NICOLL, James Craig (1846-1918): "efter stormen" signerad, olja på duk, 51x76 cm