Preussisk värja
2011-11-28
110392
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄRJA, preussisk, 1800-tal, med förgyllt mäsingsfäste, längd 90 cm
Slitage