Preussisk värja

Preussisk värja
Preussisk värja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, preussisk, 1800-tal, med förgyllt mäsingsfäste, längd 90 cm

Slitage

110392

2011-11-28