Slaglåsvapen

Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen
Slaglåsvapen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, gevärets längd 133 cm

Slitage, hansprinten saknas på pistolen

110368

2011-11-28