Quama persisk
2011-11-28
110322
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
QUAMA, persisk, 1860-tal, klinga med förgylld text, fäste i elfenben, nitar med förgylld dekor, längd 50 cm
Baljan skadad