Quama persisk

Quama persisk
Quama persisk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

QUAMA, persisk, 1860-tal, klinga med förgylld text, fäste i elfenben, nitar med förgylld dekor, längd 50 cm

Baljan skadad

110322

2011-11-28