Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
QUAMA, persisk, 1860-tal, klinga med förgylld text, fäste i elfenben, nitar med förgylld dekor, längd 50 cm
Baljan skadad
110322
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här