Bengt Lindström färglitografi
2011-11-17
110292
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad, färglitografi 64/99, 70x50 cm
Fuktskador längst ner vid ramen