Sextant Plath

Sextant Plath
Sextant Plath

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PLATH SEXTANT, Tyskland omkring 1900-talets mitt, svartlackerad metall och bakelit, signerad C. Plath, Hamburg, nr 26530, längd 22 cm, i träfodral

110260

2011-11-28