Berndt Jäverbrant litografi
2011-11-16
110244
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JÄVERBRANT, Berndt (född 1941): "Grand Hotel", signerad och daterad -90, färglitografi, 33x46 cm, med dedikation