Gunnar Zetterström oljemålning
2011-11-16
110219
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 19x24 cm