Lennart Jirlow signerad litografi
2011-11-23
110210
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): signerad, litografi 308/310, bildyta 42,5x50,5 cm