Oljemålning 1800-tal
2011-11-16
110209
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lekande barn, signerad H Baum, 62x78 cm
Dukskador, lagning