Gräddkanna och bestick silver
2011-11-15
110134
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, BESTICK, silver, 18/1900-tal, udda modeller, total vikt 576 g
Smärre skador