Herman Österlund oljemålning
2011-11-16
110107
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Höstlandskap med vattendrag, signerad Herm. Österlund, olja på duk, 109x138 cm
Dukskada, ytskador