Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-11-15
110021
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av dam med hatt, otydligt signerad, olja på pannå, 17x23 cm