Axel Borg oljemålning
2011-11-15
110017
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BORG, Axel (1847-1916): Motiv med flodbädd, signerad Axel Borg, olja på duk, 45x63 cm