Fornasetti förvaringskärl
2011-11-15
110008
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖRVARINGSKÄRL, 8 st., märkta Fornasetti, Milano, bl a Noccioline, mandorle, caffe, camomilla, höjd 11-18 cm
Skador och nagg