Lodbössa från Bingsta

Lodbössa från Bingsta
Lodbössa från Bingsta
Lodbössa från Bingsta
Lodbössa från Bingsta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODBÖSSA, med snappslaglås, Bingsta, Jämtland, pipa stämplad SBS, lås av tåspännartyp, helstock av björk, längd 107 cm

Träskador, slitage

110004

2011-11-28