Robert Thegerström olja
2011-11-15
109975
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Kustlandskap i vinterskrud, signerad, olja på pannå, 25x35 cm