Lanternor 3 st omkring 1900

Lanternor 3 st omkring 1900
Lanternor 3 st omkring 1900
Lanternor 3 st omkring 1900
Lanternor 3 st omkring 1900

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOPP- OCH SIDOLANTERNOR, 1 par, 1900-talets första del, koppar, med fotogenbelysningar, höjd 29 resp. 32 cm

Styrbordslanternan med litet glasnagg

109961

2011-11-28