Oscar Reutersvärd olja
2011-11-15
109953
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): Perspective japonais, signerad, olja på duk, 65x54 cm