Färglitografi Roland Svensson
2011-11-13
109949
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad, 167/360, färglitografi, 25x47 cm