Ellen Jolin akvarell
2011-11-13
109914
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Ellen (1854-1939): "Oxford", signerad E Jolin, akvarell, 29,5x21 cm