Lennart Jirlow färglitografi båtutflykt
2011-11-13
109893
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Skärgårdsbåt, signerad L. Jirlow, 159/310, färglitografi, 38x56, blindstämpel Mourlot