Oljemålning signerad D Morell
2011-11-13
109887
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, fransk hamnbild, signerad D Morell, olja på duk, 35x57 cm