Hermann Talvik olja
2011-11-12
109884
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALVIK, Hermann (1906-1984): Norrländskt landskap, signerad Talvik, olja på duk, 24x54 cm