Kustbild oljemålning
2011-11-13
109822
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild med segelfartyg, otydligt signerad, olja på pannå, 28x46 cm
Ramskador