Oskar H Hagemann oljemålning
2011-11-12
109812
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAGEMANN, Oskar H (1888-1985): Mansporträtt, signerad och daterad 1917, olja på duk, 72x59 cm