Göran Brunius olja
2011-11-12
109810
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Den gröna viken", signerad GB, olja på duk, 65x81 cm
Tryckskada