John Ivar Berg oljemålning
2011-11-12
109807
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): "Boganvilla i eftermiddagsljus, Madeira", signerad JIB, olja på duk, 66x46 cm