Lars Erik Falk komposition
2011-11-12
109785
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALK, Lars Erik (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 2004, collage/serigrafi, 25x13 cm