Esaias Thorén teckning
2011-11-12
109783
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad E. Thorén samt daterad -81, teckning, 15x9,5 cm