Landskapsbild oljemålning
2011-11-11
109769
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsbild med kvarn, olja på duk, 60x48 cm