Madeleine Pyk komposition
2011-11-12
109752
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition med segelbåtar, signerad M, Pyk 66/290, färglitografi, 60x47 cm