Sabel svensk 1800-tal

Sabel svensk 1800-tal
Sabel svensk 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABEL, svensk, 1800-talets mitt, etsad klinga med Carl XV:s namnchiffer, stålbalja, längd 98 cm

109725

2011-11-28