Tvåhandssvärd 1800-tal

Tvåhandssvärd 1800-tal
Tvåhandssvärd 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TVÅHANDSSVÄRD, 1800-tal, fäste i mässing, längd 127 cm

Rostskador

109720

2011-11-28