Lennart Rodhe färglitografi
2011-11-12
109698
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): "Sågverket", signerad och numrerad Lennart Rodhe 129/250, daterad -47, färglitografi, 38x60 cm