Auguste Herbin färgserigrafi
2011-11-12
109696
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 94/150, färgserigrafi, bladstorlek 88x64 cm