Akvarell 1900-tal
2011-11-11
109630
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skönhet, bär signatur, 55x45 cm