Lars Boethius oljemålning
2011-11-11
109589
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stockholmsmotiv, signerad och daterad 37, olja på pannå, 47x36 cm