Madeleine Pyk blandteknik
2011-11-10
109517
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad och daterad Madeleine Pyk 62, blandteknik på tidningspapper, 58x44 cm, oramad