Takarmatur i venetiansk stil
2011-11-09
109475
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKARMATUR, 3 ljusarmar, venetiansk stil, gult glas, 1940-tal, höjd ca 80 cm
Dropparna med smärre nagg