Stereoskop med bilder

Stereoskop med bilder
Stereoskop med bilder

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEREOSKOP, the "Perfecscope", 1900-talets början, signerad HC White Co, aluminium, stereobilder medföljer

109464

2011-11-09