Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEREOSKOP, the "Perfecscope", 1900-talets början, signerad HC White Co, aluminium, stereobilder medföljer
109464
2011-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här