Karl Höglund litografi
2011-11-08
109410
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Stilleben, signerad Karl Höglund, 274/290, färglitografi, 52x42 cm