Olle Nyman skulptur
2011-11-09
109382
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Prov för altare, signerad Olle Nyman, skuret och bronserat trä, höjd 44 cm
Smärre skador