Olle Ängkvist blandteknik
2011-11-21
109378
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÄNGKVIST, Olle (född 1922): Komposition, signerad och daterad OÄ 16.6 -72, blandteknik på papper, 49,5x39,5 cm